www.hotel-ubytovani.com
Hotel Mělník Jaro - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mělník Jaro - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mělník Jaro -  je k dispozici připojení na internetHotel Mělník Jaro - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mělník Jaro - disponuje restauracíHotel Mělník Jaro - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mělník Jaro - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mělník Jaro - na pokojích je telefonHotel Mělník Jaro - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel Jaro
17. listopadu 174, Mělník 27601
Česká Republika
Hotel-Melnik-Jaro@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Jaro ubytování Mělník Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Jaro - ubytování Mělník | Vítejte

 
Hotel Mělník Jaro Hotel JARO nabízí ubytování v centru královského města Mělník nad soutokem Labe a Vltavy. 

Svou výhodnou polohou v Mělníku, nedávnou renovací a příjemným prostředím se hotel Jaro stal přitažlivý pro individuální i organizovanou turistiku, pro firemní klientelu, ale i pro milovníky Kokořínska, Prahy a jejího okolí. 

Mělník hotel Jaro ubytování
Hotel Jaro v Mělníku svým hostům nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových  pokojích a 3 apartmánech s vlastním sociálním příslušenstvím, TV, telefonem, WI-FI připojením k internetu, s celkovou kapacitou do 30 osob.

Hotel Jaro ubytování Mělník služby
Pro hotelové hosty je v hotelu Jaro v Mělníku k dispozici parkování na uzamčeném parkovišti. V ceně je zahtnuta snídaně. Restaurace hotelu Jaro Mělník má omezený provoz. Na všech pokojích je možnost přistýlky. Děti bez přistýlky zdarma. Pes na pokoji za poplatek.  

Dovolená Mělnicko ubytování hotel Jaro
Město Mělník, kde hotel Jaro poskytuje své služby, je spjat s postavou krále Karla IV. a s pěstováním vinné révy v Českých zemích, které zde zavedl. Ve zdejších historických sklepích zraje známé známkové víno.

Mělník Vás ale může zaujmout i dalšími zdejšími pozoruhodnostmi. Mělnický zámek, Muzeum dětských kočárků, podzimní slavnost vinobraní. Nejznámější hrady a zámky v okolí města Mělníka: Kokořín, Nelahozeves, Houska, Bezděz. Tradiční sportovní akce spjaté s Mělnickem: Regata na kanále v Račicích, Cykloturistika po stezce přátelství Drážďany-Praha.